Ünlü köpek eğitmeni Berker Arslan, köpeklerin dünyasını anlatacak

Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık, tüm hayvanseverleri ünlü köpek eğitmeni Berker Arslan ile buluşmaya davet ediyor.

 

Hayvansever kişiliği ile tanınan Mustafa Necati Işık, Beylikdüzü’nde can dostlarımız olan hayvanların daha iyi imkanlarda yaşamaları için projeler üretmenin yanında onları anlamamız gerektiğini de söyledi. 31 Mart’tan sonra Beylikdüzü’ne Sevimli Dostlar Kliniği’ni kazandıracaklarını belirten Işık, hayvanların canının da insan canı kadar kutsal olduğunu vurguladı.

 

Bu konuda daha göreve gelmeden birçok dikkat çekici çalışma yapan Mustafa Necati Işık, şimdi de ünlü köpek eğitmeni Berker Arslan’ı Beylikdüzü’nde konuk ediyor. 23 Mart Cumartesi günü saat 17.30’da Beylikdüzü İhlas Koleji Konferans salonunda bir konferans verecek olan Berker Arslan dinleyicilere köpeklerin dünyasını anlatarak “Köpekleri ne kadar tanıyorsunuz?, Köpekler ile iletişimde nelere dikkat etmelisiniz?, Köpekler ile aranızda ortak dil nasıl oluşur? ve Köpeklere nasıl davranmalısınız?  gibi soruların cevaplarını paylaşacak. Etkinlik ücretsiz ve tüm Beylikdüzü halkı davetli. 
 


2019-03-22 15:44:06