Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank: Mustafa Necati kardeşimin bütün projelerinin benim de projem olduğunu bilmenizi isterim

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Mustafa Necati Işık, İstanbul'un ve Cumhur İttifakı'mızın en genç belediye başkan adayı. Vizyoner bir kardeşimiz, projeleri var, ben o projeleri inceledim. Mustafa Necati kardeşimin bütün projelerinin aynı zaman da benim projem olduğunu bilmenizi istiyorum." dedi.

 

Varank, Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi esnafını ziyaret etti. Ziyaretlerinin ardından Kavaklı Yeni Cami önünde Beylikdüzü halkına hitap eden Varank, hizmetlerle anılması gereken ilçede ihmalkarlıklar yaşandığını söyledi.

 

Burada bankamatik ihtiyacının bile karşılanmadığını, 3 dakikada gidilmesi gereken yolun 1 saatte gidildiğini aktaran Varank, "Burada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olmuş bir zat vardı. Bu beyefendi maalesef doğruları söylemiyor. İstanbul'la ilgili vadettiği birçok konunun aslı astarı olmadığı gibi elle tutulur tarafı da yok." diye konuştu.

 

Varank, burada kaybedilmiş 5 yıldan sonra vatandaşların AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan adayı Mustafa Necati Işık'a oy vererek, geleceğe umutla bakmak için hizmetlerin katlanacağı 5 yıla oy vereceklerini vurgulayarak, "Mustafa Necati Işık, İstanbul'un ve Cumhur İttifakı'mızın en genç belediye başkan adayı. Vizyoner bir kardeşimiz, projeleri var, ben o projeleri inceledim. Mustafa Necati kardeşimin bütün projelerinin benim de projem olduğunu bilmenizi istiyorum." bilgisini verdi.

 

Gençlerin, geleceğin teknolojileriyle donanmasını istediklerini aktaran Varank, Mustafa Necati Işık'ın Bilişim ve Teknoloji Vadisi projesini birlikte yürüterek, buradaki gençleri geleceğin teknoloji yıldızları ve bilim insanları olarak yetiştireceklerini anlattı.

 


2019-03-28 08:29:26