Mustafa Necati Işık Kadınlara Sözünü Verdi

Beylikdüzü’nü yepyeni bir döneme hazırlayan AK Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık, 08 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel bir buluşma düzenledi. Işık, Beylikdüzü Adnan Kahveci Bulvarı’ndaki Balıkçı Kenan’da kadınlar ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Kadınlarımızın hayatın içindeki, tam merkezindeki önemli yerine vurgu yapan Mustafa Necati Işık 01 Nisan itibariyle Beylikdüzü’nde yaşayan kadınlar için hayatın daha kolay, daha keyifli olacağı müjdesini verdi. Tüm Beylikdüzü için hayata geçireceği projelerden bahseden Işık, kadınlara bundan sonra Beylikdüzü’nde ulaşım, sosyal yaşam ve hayatın her alanında hak ettikleri imkânları sunacağı sözünü verdi.

Kadınlar Gününe özel gerçekleştirilen buluşmada konuşma yapan AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık; “Kadınlarımızın emeklerinin karşılığını alabileceği sanat atölyelerini, hobi kurslarını, spor alanları, istihdam merkezi, annelerimizin hayatını kolaylaştıracak kreşleri, sosyal imkânları içerisinde barındıran kadın yaşam merkezlerini Beylikdüzü ’nün her mahallesinde ayrı ayrı kadınlarımızın, annelerimizin hizmetine sunacağız. Artık Beylikdüzü’nde kadınlarımıza hizmet etme zamanı geldi.” dedi.

Bu özel buluşmada kadın misafirlerinin sorularını da yanıtlayan Işık, kadınlarımız ile beraber tüm Beylikdüzü’nde yaşayan komşuları için sosyal belediyecilik anlayışını ilçeye kazandıracaklarını vurguladı.

Hayatımızın ışığı kadınlarımız ve Beylikdüzü’nde yaşayan hanımefendiler için düzenlenen buluşmada kadın misafirlerini ağırlayan, onlara günün anısına çiçek hediye eden Mustafa Necati Işık ve kadınlar birlikte keyifli saatler geçirdi.


2019-03-08 12:17:00