Alem FM’nin sürpriz konuğu; Mustafa Necati Işık

Ak Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık, Alem FM’de Hilal Özgani’nin sunduğu Sosyal Alem programına sürpriz konuk olarak katıldı. 

Alem FM’in Canlı yayın aracı Beylikdüzü’nden canlı yayın yaptı. Seçim çalışmaları sırasında bölgede bulunan Mustafa Necati Işık, radyoda Sosyal Alem programının sunucusu Hilal Özgani tarafından canlı yayına davet edildi. Bu isteği kırmayan Mustafa Necati Işık, Alem FM yayınına katıldı.

    Yayında Beylikdüzü için yapacağı projeler hakkında bilgi veren Mustafa Necati Işık, Hilal Özgani ve sosyal medyadan gelen soruları cevapladı. Mevcut yönetim tarafından 5 yıl boyunca Beylikdüzü’ne doğru dürüst hiçbir yatırım yapılmadığının altını çizen Işık, ilçeye değer katacak birçok projelerinin olduğunu vurguladı. Ulaşımdan kültür-sanata, spordan, teknolojiye, engellilerin hayata kazandırılmasından, eğitime kadar birçok yeni ve vizyoner projelerinin olduğunu dile getiren Işık, 1 Nisan’dan hemen sonra bunları hızlı bir şekilde hayata geçireceklerinin altını çizdi. 

 

    Müziğe düşkünlüğü ile bilinen Mustafa Necati Işık, Hilal Özgani’nin ricası üzerine programda bir de sürpriz yaparak dinleyiciler için Bahçede Yeşil Çınar türküsünü seslendirdi. Türküye başarılı sunucu Özgani de eşlik etti. 


2019-03-05 14:53:47